Nowość – Procerin w formie pianki

Część osób borykających się z problemem łysienia z pewnością słyszała o specyfiku, jakim jest Procerin – preparat w postaci kapsułek, który skutecznie blokuje wydzielanie odpowiedzialnego za łysienie DHT, dzięki czemu zapobiega wypadaniu włosów, a jednoczenie dzięki odpowiednim składnikom odżywczym przyśpiesza porost włosów, umożliwiając szybkie odzyskanie bujnej fryzury.

Kapsułki Procerin są wyśmienitym produktem dla mężczyzn, dla których ingerencja w gospodarkę hormonalną może się wiązać z utratą lub spadkiem libido. A to przecież hormony w ich przypadku są główną przyczyną łysienia. Procerin słynie z tego, że skutecznie radzi sobie z problemem łysienia u mężczyzn, nie powodując jednocześnie obniżki libido.

Tabletki Procerin są dostępne bez recepty. Dla osiągnięcia rezultatów konieczne jest zażywanie ich minimum przez miesiąc, choć wskazane jest stosowanie leku przez dwa miesiące lub dłużej – dla uzyskania jak najlepszych efektów. Procerin w tabletkach może być zażywany przez mężczyzn w każdym wieku oraz w każdym stadium łysienia (choć najbardziej skuteczny jest dla mężczyzn w przedziale wiekowym od 18 do 40 lat). Nie ma skutków ubocznych. Niewielka grupa mężczyzn może odczuwać dolegliwości żołądkowe podczas przyjmowania preparatu, dlatego wskazane jest zażywanie kapsułek podczas jedzenia – w ten sposób można uniknąć owego dyskomfortu.

Procerin w tabletkach działa na Twoje włosy od wewnątrz, ale jeśli chcesz dodatkowo wspomóc jego działanie od zewnątrz – doskonałym uzupełnieniem dla Ciebie będzie właśnie pianka do włosów. Jednoczesne stosowanie obu tych środków zapewnia optymalne rezultaty.

Pianka skutecznie blokuje powstawanie DHT w komórkach włosa, jednocześnie stymulując je do szybszego wzrostu. Jest przy tym bardzo zdrowa dla włosów i skóry głowy. Ponieważ zawiera wiele bardzo aktywnych składników, w przypadku skóry wrażliwej wskazane jest stosowanie pianki tylko raz dziennie przez pierwszy tydzień – aby przyzwyczaić ją do owej aktywnej formuły preparatu.

Dane mówią same za siebie – Procerin to jeden z niewielu środków na łysienie, które są całkowicie bezpieczne w stosowaniu, i nie wpływają w najmniejszym stopniu na libido mężczyzn. Należy pamiętać, że jest to produkt przeznaczony tylko dla panów. Dodatkowym atutem tego środka jest także to, iż jego składniki chronią mężczyzn przed chorobami prostaty.

 

Zostaw odpowiedź