ViviComb – grzebień laserowy na łysienie

Osoby, które borykają się z łysieniem, na pewno mają za sobą już niejedną kurację wspomagającą porost włosów. Wiadomo jednak, jak to jest z niektórymi środkami na łysienie. Albo działają, albo nie, wywołując przy okazji szereg działań niepożądanych (jak na przykład finasteryd, który osłabia potencję). Wydaje się wówczas, że ostatecznym rozwiązaniem jest transplantacja. Tymczasem niekoniecznie – nadzieją może okazać się grzebień laserowy na łysienie.

ViviComb – przełom w walce z wypadaniem włosów?

Pojawienie się na rynku laserowego grzebienia na łysienie ViviComb dało możliwość wyboru pomiędzy sposobami leczenia wzmożonego wypadania włosów. Grzebień stał się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych szamponów, tabletek czy kremów przeciwdziałających wzmożonej utracie włosów.

Uważa się, że ViviComb to urządzenie bardzo skuteczne. Została w nim zastosowana innowacyjna technologia LLLT (Low Level Laser Therapy). Dzięki niej możliwe jest leczenie łysienia za pomocą niskoenergetycznej wiązki laserowej. Dociera ona w głąb, wnikając w komórki skóry. Tam odbywa się proces samoleczenia. Promieniowanie laserowe, emitowane przez ViviComb przyczynia się do regenerowania komórek włosa, odpowiadając za odbudowę mieszki włosowe i stymulując ich pracę.

Czy to działa?

Wiadomo, że takie nowoczesne urządzenia, które pojawiają się na rynku mogą budzić wiele wątpliwości, jeśli chodzi o ich skuteczność. Warto tutaj jednak podkreślić, że grzebień laserowy na łysienie – ViviComb został poddany szczegółowym badaniom klinicznym w zakresie skuteczności. Testy zostały przeprowadzone na sporej grupie osób. U 90% ludzi grzebień laserowy na łysienie pomógł rozprawiać się ze wzmożonym wypadaniem włosów, pobudzając ich ponowny porost. Wszystko więc wskazuje na to, że ViviComb będzie działać na prawie wszystkich.

Warto jednak pamiętać, że od jednorazowego zastosowania urządzenia nie będziemy mieć bujnej czupryny. Potrzebna jest systematycznie prowadzona kuracja. Producent obiecuje, że pełne efekty zwykle pojawiają się już po 12 tygodniach.

Czy grzebień laserowy na łysienie przeznaczony jest dla wszystkich?

ViviComb to grzebień laserowy, który jest skuteczny zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Warto bowiem pamiętać, że nie tylko panowie, ale i panie borykają się z problemem wzmożonego wypadania włosów. Trzeba jednak dodać, że grzebień laserowy najlepiej daje sobie radę z łysieniem androgenowym – o charakterze dziedzicznym. Ponieważ jest to typ łysienia, z którym zwykle zmagają się mężczyźni, to właśnie oni najczęściej po niego sięgają.

Grzebień laserowy na łysienie polecany jest wszystkim tym osobom, które są przerażone widmem transplantacji, a stosowane dotychczas środki na łysienie nie są na 100% skuteczne.

ViviComb – laserowy grzebień na łysienie jest rozwiązaniem, który pozwala uporać się z uciążliwym wypadaniem włosów. Zainteresowanych rozszerzeniem informacji na temat tego urządzenia odsyłam na http://dermalab.pl/blog/2012/05/grzebien-laserowy-na-lysienie-czyli-jak-z-problemem-wypadajacych-wlosow-radzi-sobie-vivicomb.html. Tutaj temat ten potraktowany jest nieco szerzej.

2 chociaż na “ViviComb – grzebień laserowy na łysienie

Zostaw Odpowiedź
  1. Gdzie można kupić taki grzebień i ile on kosztuje? Już od dawna zmagam się z łysieniem i żadne tabletki mi nie pomogły uzyskać dobrych efektów. Dlatego szukam jakiejs alternatywy. Proszę o odpowiedź.

  2. Ja go mam i kupowałem jakiś czas temu na http://www.vitalab.pl/358,vivicomb.html. Sprawdzone miejsce, także polecam.

Zostaw odpowiedź