WypadanieWlosow.com.pl

Ranking najlepszych preparatów na łysienie

UWAGA! Zalecamy kupowanie preparatów Procerin i Advecia na stronach polskich dystrybutorów. Otrzymujemy informacje, że na Allegro pojawiły się podrobione preparaty!
Jeśli masz pytania związane z łysieniem lub odnośnie prezentowanych produktów - skontaktuj się z nami!

Czarna rzepa na wypadanie włosów

Czarna rzepa doskonale sprawdza się w różnego rodzaju sałatkach. Dowód? Zetrzyjcie ją na tarce. W drugiej misce wymieszacie drobno posiekaną cebulę z rozgniecioną fasolą. Ugotujcie ziemniaki i potraktujcie je w podobny sposób. Zmieszajcie wszystkie składniki i doprawcie. To naprawdę jest dobre. Czarna rzepa jest też doskonała na wypadające włosy. Dowód? Przeczytajcie poniżej.

Zaczniemy od najprostszego sposobu. Kiedy zaczynają Wam garściami wychodzić włosy, warto zaopatrzyć się w sok z czarnej rzepy. Wcierać go w trzeba w skórę głowy. Potrzymać od pół godziny do godziny i potem umyć włosy szamponem. Potrafi to zdziałać cuda. Przede wszystkim wzmacnia nasze owłosienie. Niestety jest jeden minus. Zapach. No mówiąc bez ogródek, ten sok ma dość przykrą woń. Z drugiej jednak strony można się do tego przyzwyczaić.

Producenci kosmetyków zauważyli czarna rzepa doskonale się sprawdza na wypadanie włosów. Jak grzyby po deszczu pojawiły się więc szampony opierające swój skład na ekstrakcie z tego warzywa. Charakteryzuje skład oparty w całości na naturalnych składnikach, bo już sama czarna rzepa wystarczy do ratowania naszych włosów. Nie potrzeba dodatkowych, sztucznych składników wytwarzanych w laboratoriach. Możecie również zaopatrzyć się w tak zwane suplementy diety z czarnej rzepy w postaci ampułek. W obu rodzajach preparatach zlikwidowano jedyną, wspominaną już wadę czarnej rzepy, czyli zapach.

Warto też wspomnieć, że czarna rzepa działanie nie tylko na wypadanie włosów. Jest to jedno z tych nielicznych warzyw, które mogą mieć dość szerokie zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń. Już w starożytnym Egipcie, używano jej aby wzmocnić siłę i odporność. Warzywo to bogate jest w cynk, witaminy z grup B, C i A. Zawiera także enzymy, związki bakteriobójcze i białka. Całkiem sporo jak na jedno warzywo. Unikać go jednak powinniśmy w przypadku występowania niewydolności nerek. Wracając do skóry głowy Jeśli do tego chcecie aby wasze włosy były zdrowe i silne, czarna rzepa na stale powinna zagościć w Waszym jadłospisie. Dodatkowo wspomaga ona też porost włosów. Jak widać prosta zasada, że warzywa to zdrowie, jako żywo sprawdza się w przypadku czarnej rzepy.

Zobacz ranking najlepszych preparatów przeciw łysieniu