WypadanieWlosow.com.pl

Ranking najlepszych preparatów na łysienie

UWAGA! Zalecamy kupowanie preparatów Procerin i Advecia na stronach polskich dystrybutorów. Otrzymujemy informacje, że na Allegro pojawiły się podrobione preparaty!
Jeśli masz pytania związane z łysieniem lub odnośnie prezentowanych produktów - skontaktuj się z nami!

Leki na wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest tym problemem, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Angażuje nasze myśli zawsze i wszędzie, zwłaszcza wtedy, kiedy widzimy dodatkowe włosy na poduszce. Martwi nas każdy utracony włos, gorzej wyglądająca fryzura. Jednak trzeba jasno powiedzieć, że łysienie nie jest wyrokiem. Nie jest procesem, którego nie można zatrzymać lub odwrócić.

Jakie leki najlepiej wybierać? Jakie są najskuteczniejsze, a które warto odstawić na półkę, bez wypróbowania? Poniżej publikujemy listę skutecznych leków na wypadanie włosów.

Czy leki naprawdę mogą pomóc?

Leczenie wypadania włosów powinna poprzedzić diagnoza o przyczynach łysienia. Gwarantuje ona późniejsze lepsze wyniki kuracji. Działanie preparatów na łysienie może spowalniać wypadanie włosów, całkowicie blokując problem, lub go zmniejszając oraz aktywizować ponowny wzrost włosów.

Leki na łysienie występują w różnej formie – jedne są przyjmowane w postaci tabletek, inne aplikuje się bezpośrednio na skórę głowy. Niestety satysfakcjonujących efektów po przyjmowaniu wspomnianych preparatów można oczekiwać po minimum sześciu miesiącach, ze względu na okres rośnięcia włosa.

Kilka faktów o włosach

Włosy rosną średnio jeden centymetr na miesiąc. Normalny cykl ich wzrostu trwa minimum sześć miesięcy. Wzrost nie dotyczy wszystkich włosów na głowie – 90% z nich aktywnie się rozwija, 10% w danej chwili pozostaje w stanie spoczynku. Po około 2-3 miesiącach 10% z odpoczywających w danym okresie włosów wypada, a w ich miejscu rozwijają się nowe włosy (przy normalnym, zdrowym trybie wzrostu, kiedy nie towarzyszy nam problem łysienia).

Procerin

Preparat, który cieszy się popularnością wśród klientów, musi być skuteczny. Zaufanie, jakie zdobywa od osób mających problemy z łysieniem potwierdza jego zaawansowane działanie. Gdy w parze idzie również pozytywna opinia ekspertów, warto mieć na uwadze ponadto analizy jakościowe, cenę oraz jej stosunek do jakości. Minusem tego preparatu jest jednak jego przeznaczenie – dostosowany jest on do użytku dla mężczyzn. Najlepsze efekty daje osobom w wieku od 18-40 lat. Na plus trzeba sobie policzyć jednak brak skutków ubocznych. Lek kosztuje około 160 złotych.

Spectral.RS

O skuteczności takich preparatów, jak leki na łysienie, decydują przede wszystkim wyniki badań klinicznych oraz odczucia pacjentów, korzystających z ich zalet stosowania. Działanie tego preparatu na łysienie opiera się na składniku o nazwie Aminexil SP94, który jest naturalnym odpowiednikiem skutecznej substancji Minoxidil. Jednak to nie koniec jego innowacyjności. Specjalna technologia nanosomowa gwarantuje rozprowadzenie aktywnych składników leku po całej skórze głowy oraz w jej głąb. Produkt nadaje się do stosowania przez każdą grupę wiekową oraz niezależnie od płci.

Advecia

Advecia to preparat, którego innowacyjne działanie wykorzystuje wiele osób oraz którego skuteczność została potwierdzona przez wielu klientów. Jego niezwykły charakter to nie tylko hamowanie wypadania włosów, ale również stymulacja ich porostu. Lek przeznaczony jest do stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Najlepsze efekty przynosi podczas leczenia łysienia androgenicznego.

Zobacz ranking najlepszych preparatów przeciw łysieniu