WypadanieWlosow.com.pl

Ranking najlepszych preparatów na łysienie

UWAGA! Zalecamy kupowanie preparatów Procerin i Advecia na stronach polskich dystrybutorów. Otrzymujemy informacje, że na Allegro pojawiły się podrobione preparaty!
Jeśli masz pytania związane z łysieniem lub odnośnie prezentowanych produktów - skontaktuj się z nami!

Sposób działania preparatów przeciw łysieniu

Młoda para Jeżeli trafiłeś na naszą stronę to znaczy, że poszukujesz skutecznej metody powstrzymania łysienia. Z całą pewnością natknąłeś się na mnóstwo reklam suplementów diety, których zadaniem jest powstrzymanie łysienia.

Czy jednak możesz liczyć na jakąkolwiek skuteczność?

Zdecydowanie tak. Preparaty, które znalazły się w naszym rankingu naprawdę działają.

Ale w jaki sposób?

Najczęstszą przyczyną łysienia jest nadprodukcja hormonu DHT (Dihydrotestosteron). Obecny w Twoim organizmie enzym Alpha 5 Reductase powoduje zamianę hormonów w DHT. Powoduje to utratę włosów.

DHT powoduje utratę włosów
  1. Enzym 5 Alpha-Reductase 5AR zamienia Testosteron T w Dihydrotestosteron DHT.
  2. DHT DHT łączy się z Receptorami Androgennymi AR.
  3. DHT powoduje podwyższone tempo wypadania włosów i stopniowe zanikanie mieszków włosowych.
  4. Z czasem mieszki włosowe obumierają i skóra głowy staje się widoczna.

Niektóre witaminy i minerały stosowane w odpowiedniej kombinacji wpływają na Alpha 5 Reductase i powodują zatrzymanie tworzenia się hormonu DHT. Skuteczne suplementy diety potrafią zahamować produkcję DHT, dzięki czemu zaobserwujesz zatrzymanie procesu utraty włosów, a także porost nowych włosów.

Znaczna część suplementów dostępnych na rynku nie posiada odpowiedniej kombinacji składników, co wpływa negatywnie na ich skuteczność. Preparaty znajdujące się w naszym rankingu posiadają odpowiednio dobrane składniki, a wywiad przeprowadzony wśród klientów potwierdza, że rzeczywiście hamują one łysienie i powodują porost włosów.

Zobacz ranking najlepszych preparatów przeciw łysieniu